Datu apstrādes un Sīkdatņu lietošanas politika

 

Datu apstrāde

 

1. PĀRZINIS

Jūsu personas datu pārzinis ir Balcia Insurance SE, turpmāk tekstā – Balcia, reģ.Nr. 40003159840, juridiskā adrese K.Valdemāra iela 63, Rīga, LV-1142, Latvija.

Tālr.: +371 67 030 500
Fakss: +371 67 030 501
E-pasts: balcia@balcia.com

 

2. DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS

Lai sazinātos ar datu aizsardzības speciālistu, lūdzu, rakstiet e-pastu uz dpo.contact@balcia.com
vai nosūtiet vēstuli ar pasta starpniecību uz adresi:

DPO
Balcia Insurance SE
K.Valdemāra iela 63
Rīga, LV-1142

 

3. JŪSU TIESĪBAS KĀ DATU SUBJEKTAM

Saskaņā ar vispārējo datu aizsardzības regulu, Jums ir tiesības vērsties pie Balcia, lai:

 • pieprasītu piekļuvi saviem personas datiem;
 • pieprasītu Jūsu personas datu labošanu vai dzēšanu;
 • pieprasītu Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu;
 • iebilstu pret Jūsu personas datu apstrādi;
 • nodrošinātu datu pārnesamību (piemēram, saņemtu Jūsu personas datu, ko Jūs esat nodevis Balcia, kopiju, lai varētu tos pārvietot pie cita pārziņa).

Lai izmantotu savas datu subjekta tiesības, vērsieties pie Balcia ar rakstisku iesniegumu.

 

4. PERSONAS DATU APSTRĀDE, APMEKLĒJOT BALCIA MĀJASLAPU

Kad Jūs apmeklējat Balcia mājaslapu, Balcia saglabā datus, ko jūsu pārlūks pārvieto uz Balcia serveri. Balcia apstrādā šādus personas datus, kas ir nepieciešami, lai Balcia varētu nodrošināt stabilitāti un drošību, kas ir Balcia leģitīmās intereses:

 • IP adresi;
 • Pieprasījuma datumu un laiku;
 • Laika joslas atšķirību pret Griničas laiku (GMT);
 • Pieprasījuma saturu (noteiktu lapu);
 • Pieejas statusu / HTTP statusa kodu;
 • Pārsūtīto datu apjomu;
 • Mājaslapas adresi, no kuras saņemts pieprasījums;
 • Pārlūku;
 • Operētājsistēmu un tās saskarni;
 • Pārlūka programmatūras valodu un versiju.

Šie dati tiks saglabāti vismaz 550 dienas, bet ne ilgāk, kā tas nepieciešams minētā mērķa sasniegšanai.

 

5. SŪDZĪBA UZRAUDZĪBAS IESTĀDEI

Jums kā datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir Jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darbavieta vai iespējamā pārkāpuma izdarīšanas vieta, ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu personas datu apstrāde pārkāpj Vispārējās datu aizsardzības regulas prasības. Saraksts ar uzraudzības iestādēm  valstīs, kurās Balcia veic komercdarbību ir pieejams šeit (Datu aizsardzības uzraudzības iestāžu saraksts).

 

 

Sīkdatņu (cookies) lietošanas politika

 

Nolūks. Šīs politikas nolūks ir paskaidrot, kādēļ Balcia izmanto sīkdatnes jeb sīkfailus un apstrādā konfidenciālus datus.

Izmantošanas apgabals. Konfidencialitātes un sīkfailu politika ir obligāta visiem Balcia mājaslapas www.balcia.lv lietotājiem. Lietojot šo mājaslapu, lietotāji dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai un veidam, kā Balcia izmanto lietotāju privāto informāciju.

Kas ir sīkfaili. Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus tīmekļa vietne saglabā datora vai mobilās ierīces pārlūka faila direktorijā, atverot vietni. Tas palīdz vietnei iegaumēt jūsu pieteikšanās vārdu un iestatījumus, kurus esat izvēlējies vietnes pārlūkošanai, lai tie jums nebūtu jānorāda katru reizi no jauna. Tie arī ļauj uzskaitīt vietnes apmeklējumu statistiku un optimizēt mārketinga komunikāciju.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai:

 1. uzlabotu mājaslapas funkcionalitāti;
 2. atvieglotu navigāciju mūsu mājaslapā;
 3. apkopotu statistiku par mājaslapas apmeklējumu;
 4. nodrošinātu pielāgotu reklāmu saturu;
 5. uzlabotu mārketinga komunikāciju.

Mājaslapa izmanto šādus sīkfailu veidus:

 1. Sesijas sīkfaili. Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi sīkfaili, kuri tiek veidoti un saglabāti vietnes apmeklējuma laikā, kamēr interneta pārlūks ir atvērts. Sesijas sīkdatnes ļauj vietnei iegaumēt iepriekšējā lapā atlasīto informāciju, lai jums būtu atkārtoti jāievada informācija. Sesijas sīkdatnes mūsu mājas lapā nesatur privātu informāciju, un tās nedrīkst izmantot, lai identificētu jūsu personu.
 2. Pastāvīgi sīkfaili. Pastāvīgi sīkfaili tiek glabāti jūsu ierīcē noteiktu laika periodu pēc apmeklējuma vietnē, atkarībā no sīkfaila veida. Tie identificē jūs kā unikālu apmeklētāju, saglabājot nejauši ģenerētu numuru. Atgriežoties pie šīs vietnes, tie palīdz izkopt informāciju, kas jums jau ir atlasīta. Mūsu vietnē pastāvošie sīkfaili nesatur privātu informāciju, un tos nedrīkst izmantot, lai identificētu jūsu personu.
 3. Izsekošanas sīkdatnes. Izsekošanas sīkfailus izmanto, lai apkopotu kopējo vietni, kurā tiek apmeklētas navigācijas statistikas dati. Tie nesatur privātu informāciju, un tos nevar izmantot, lai identificētu jūsu personu.
 4. Trešo pušu sīkfaili. Reklāmdevēji, piemēram, Google AdWords instalē trešās puses sīkfailus. Tos izmanto, lai pielāgotu reklāmas saturu, novērtētu reklāmas efektivitāti, kā arī optimizētu mārketinga komunikāciju kopumā.

Kā ierobežot vai noņemt sīkfailus no savas ierīces? Gadījumā, ja jūs vēlaties ierobežot vai bloķēt sīkdatnes, kuras ir instalētas šajā vietnē, vai izdzēst jau izveidotos sīkfailus, to var izdarīt pārlūka iestatījumos. Jūsu pārlūkprogrammas palīdzības funkcijai vai jūsu mobilā tālruņa lietotāja rokasgrāmatā jābūt aprakstītam, kā to izdarīt. Sīkākai informācijai: aboutcookies.org

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā. Papildu izmaiņas mūsu konfidencialitātes un sīkdatņu politikā tiks publicētas šajā lapā. Lūdzu, regulāri pārbaudiet vietnes konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu par atjauninājumiem un izmaiņām.

 

 

Uz sākumu