Aplikācija tavam dzīvesstilam

Balcia aplikācija ir ērts un vienkāršs veids, kā iegādāties apdrošināšanu, kas piemērota tavam dzīvesstilam. Iegūsti apdrošināšanu ar plašāko risku segumu, vienkāršiem noteikumiem, ātru atlīdzības izmaksu, kā arī esi informēts par aktuālākajiem notikumiem un labākajiem piedāvājumiem.

Lejupielādē un pārliecinies pats!
Lejupielādē tagad! Apdrošini bez piepūles
App for your lifestyle
Uz leju

Uzzini pirmais par visu aizraujošo!

Iegūsti jaunāko informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem un neaizmirstamiem notikumiem! Iesaisties aizraujošos izaicinājumos un spēlēs, lai paspilgtinātu savu pieredzi.

-10% ATLAIDE
-25% ATLAIDE

Iegūsti labākos piedāvājumus pirmais!

Iegūsti pirmais labākos piedāvājumus! Lejupielādē aplikāciju un iegūsti unikālu iespēju iegādāties apdrošināšanas polisi par vislabāko cenu. Atlaide būs spēkā kādā no šiem apdrošināšanas produktiem – Mājokļa, OCTA, City Combo, Nelaimes gadījumu, Civiltiesiskās, Extreme, Ceļojumu, Junior un Kasko.

Vienkāršs atlīdzību pārvaldības process

Ātra abonēšana, vienkārša pārvaldīšana un ērts atlīdzības pieteikšanas un saņemšanas process. Ātrākais atlīdzības izskatīšanas process, kura aizkavēšanās gadījumā sniegsim papildus bonusus.

Kas mēs esam

Nākamās paaudzes apdrošināšana, kas veidota atbilstoši mūsdienīga cilvēka dzīvesstilam, lai pasargātu visu esošo un iedvesmotos jaunajam. Mēs ķeram enerģiju no mūsu klientiem – tu nosaki noteikumus, un mēs pēc tiem spēlējam. Paņem mūs līdzi aizraujošā ceļojumā ar ģimeni, pārgājienā ar draugiem vai jebkur citur, kur tevi aiznes idejas un piedzīvot-kāre!

Dzīve ir nepārtraukta kustība un attīstība. Abonē un atcel apdrošināšanu jebkurā laikā un vietā! Mēs parūpēsimies par pārējo!

Uzzini vairāk
Lejupielādē un pārliecinies pats!
Uz leju